Fototapety jsou opět moderní

Chystáte se modernizovat váš byt? Pak určitě začnete u dekorace stěn. Fototapety na stěnu zažívají nyní opětovný boom. Široká škála nabízených motivů v nádherných živých barvách rozzáří každou stěnu.

Modernizujete interiér?

Modernizace či renovace každého interiéru začíná u stěn. Barva a dekorace stěn tvoří základ, kterému se následně přizpůsobuje styl celé místnosti. Změna barvy stěny s sebou nese ale velký díl práce. Zažil to už každý. Stěnu je třeba na malování připravit. Aby nový nátěr přilnul, nevyhnete se často nutnosti stěnu řádně umýt nebo dokonce starý nátěr oškrábat. Práce je to zdlouhavá a špinavá. Je třeba vystěhovat veškerý nábytek a pozakrývat vše co by se mohlo ušpinit. A nyní nastává ta nejhorší část, ta špinavá práce s odstraňováním starého nátěru. Skončíte s místností plnou igelitů od barvy a to jste ještě nezačali malovat.

Vyzkoušejte fototapety

Všem těmto problémům se můžete snadno vyhnout. Fototapety nejsou novým vynálezem, nyní ale zažívají nový rozmach. Materiály jsou kvalitnější, barvy sytější a aplikace fototapet niky nebyla snazší. Stěnu není třeba před aplikací fototapety nijak zvlášť upravovat a s dodávaným lepidlem je radost pracovat. S fototapetou si interiér vylepšíte bez nepořádku, snadno a rychle.

Fototapety umožní všem bez velké námahy zásadně vylepšit vzhled interiéru. Nabídka motivů a rozměrů je nepřeberná. Do obývacího pokoje motiv přírody, stálým hitem je písečná pláž s palmou. Do dětského pokoje nestárnoucí pohádkové motivy. Velmi žádané jsou také atraktivní v noci svítící strašidélka.

Kde koupit?

Ptáte se kde fototapety koupit? Rozsáhlou nabídku motivů a velikostí nabízí internetový obchod fototapety na zeď. Najdete zde desítky variant přehledně rozdělené do kategorií podle motivu a velikosti. Jako doplněk můžete přikoupit i samolepky na zeď. A pozor! Přesáhne-li hodnota vašeho nákupu 2 000,- Kč neplatíte poštovné.

(placená inzerce)