Interiérovou dekoraci mohou vyřešit samolepky na zeď

Pokud si lámete hlavu s tím, jak oživit holé stěny ve vašich místnostech, samolepky na zeď mohou být pro vás vhodným řešením. Nejenže představují moderní způsob dekorace, ale jejich instalace na zeď není navíc nijak složitá.

Samolepky do každého pokoje

Samolepící dekorace na zeď se nabízejí v mnoha motivech a různých velikostech. Chcete-li si takovou dekoraci pořídit do obývacího pokoje, volte neutrální motivy. Měly by se hodit k celkovému vybavení interiéru, doladit jej a nikoli se stát hlavní dominantou či dokonce působit rušivě.

Naopak samolepky na zeď do dětského pokoje se mají líbit především dětem. Zde nejsou zajímavé dětské samolepky na zeď, ani ty pestré a poutající pozornost, od věci. Takové děti zaujmou a podnítí jejich fantazii, díky čemuž se budou ve svém pokoji cítit spokojeně. Malé dámy si zamilují stěny pokryté květinami, zvířátky nebo oblíbenými pohádkovými princeznami, pro kluky jsou zase vhodná auta.

Nepřeberné množství tvarů a velikostí

Ať už máte doma malého závodníka a pořídíte mu samolepku formule i se závodními vlajkami, nebo potřebujete různé druhy míchaček a stavebních aut pro svého stavaře, samolepky na zeď auta jsou k dostání v nejrůznějších rozměrech. A stane-li se, že vhodný rozměr nenajdete, na zakázku vám samolepící dekorace dobrý výrobce vytiskne v potřebné velikosti i barevném provedení.

Samolepky na zeď vám však mohou ozdobit také kancelář, pracovnu, předsíň nebo chodbu, kam se nejčastěji instalují jednodušší designy. Do ložnice a kuchyně vybírejte spíše romantické motivy v zajímavých a jemných liniích, jako jsou různé druhy rostlin nebo decentní abstraktní tvary. Je potřeba je vybírat dekorace v takovém barevném provedení, aby byly dostatečně vidět, staly se nedílnou součástí místnosti, ale zároveň tzv. netloukly do očí. Pokud nemáte rádi ostré kontrasty, dejte přednost teplým barvám které vytvoří intimní atmosféru.