Koupit hotové samolepky nebo na míru?

Pokud se o samolepky na zeď zajímate, určitě jste zjistili, že existují dva typy samolepek. Jedny se prodávají již hotové například v Baumax, Hornbach či Bauhaus. A druhý typ můžete koupit především na internetu a to jsou samolepky na míru, kde si sami můžete určit barvu a velikost. Která je tedy lepší?

Hotové samolepky na zeď

Nejdříve začneme u hotových samolepek na zeď. Jaké jsou jejich výhody? Tak první je určitě ta, že si je můžete před koupením prohlédnout v obchodě pokud ji tedy nekupujete na internetu. Druhou výhodou může být cena, protože tyto samolepky se zpravidla vyrábí ve velkých sériích nezřídka v Číně, ale pozor to neplatí vždy :-) A nevýhoda?

Tak určitě je to omezený sortiment, většinou pouze jedna barva a velikost. Pokud vám ale tato samolepka bude vyhovovat, tak si ji můžete s klidným svědomím koupit. Ještě by stálo za upozornění, že s takovou samolepkou moc originální nebudete.

Jako příklad bychom uvedli známé tulipány z IKEA (máme je doma v kuchyni, byla to naše první samolepka), které se prodávají po celém světě a my jsme na ně narazili třeba na hotelu ve Washington D.C. Okamžitě jsem si vzpomněl na domov. A teď se dostáváme k alternativě a to jsou samolepky na míru.

Samolepky na zeď vyrobené na míru

Samolepky vyrobené na míru vám především dodají originalitu. Máte zaručené, že stejnou samolepku na zeď pravděpodobně nikde na světě nenajdete. Můžete si vybrat vlastní motiv a u některých výrobců si dokonce nechat navrhnout motiv vlastní! U motivů můžete měnit barvu a také velikost. Vše záleží na vás. Schopný výrobce vám rád vyhoví. Nutno zmínit, že cena je většinou nepatrně vyšší, ale to záleží na konkrétním prodejci. Rozhodně doporučujeme před koupí zjistit si na prodejce nějaké reference, protože jich je na internetu velké množství a kvalita se značně liší.

Diskuze je uzavřena.