Nová kolekce samolepek březen 2013

samolepky-na-zedVčera nám začalo jaro a opět odstartovalo období zkrášlování vašich bytů. Právě v těchto měsících se nejčastěji uklízí, maluje a dekoruje. Podívejte se na novou kolekci samolepek na zeď v nabídce lepime.cz

V jarním období se začíná příroda probouzet a vyrůstají první lístečky na stromech, tráva se zelená a brzy se objeví i první pampelišky. Právě tímto obdobím se inspirovala autorka této kolekce Petra Mrkvičková.

Přírodní motivy na stěnu

Květiny vždy byly, jsou a budou krásnou dekorací každého interiéru. Nechte vstoupit do vašeho bytu nenáročné tulipány, které vydrží kvést na vaší zdi po celý rok. Nemusíte se řídit skutečnými barvami tulipánů, vyberte si takovou, která se vám do bytu nejvíce hodí.

zdroj: lepime.cz
zdroj: lepime.cz

Máte raději raději jiné přírodní motivy? Určitě se podívejte na kvetoucí větvičku se dvěma ptáčky. Je propracovaná do detailu a působí téměř jako živá. Barvů květů si můžete vybrat z 20 možných kombinací.

zdroj: lepime.cz
zdroj: lepime.cz

Na závěr jsme si nechali motiv, který patří k nejoblíbenějším. Nikoliv na vaší zahradě, ale ve vašem bytě. Pampelišky v různých podobách jsou univerzální dekorací do každého pokoje. Výhodou je, že si je můžete nalepit dle libosti. Využijte této výhodné nabídky a máte dvě pampelišky za stejnou cenu.

zdroj: lepime.cz
zdroj: lepime.cz

To není vše, v nové kolekci březen 2013 naleznete další 4 nové motivy, které se již do našeho články nevešly. Potěší zejména malé i větší kluky, které milují fotbalisty. Ani na slečny se nezapomnělo, zejména ty, které milují hudbu, budou z nových motivů nadšeny.

Výčet nových motivů

Získejte slevu na nové motivy

Chcete získat slevu 10% na motivy z nové kolekce a ušetřit tak stovky korun? Stačí když do poznámky u objednávky napíšete název našeho serveru a sleva bude automaticky odečtena. Platí jen do konce března 2013.

Diskuze je uzavřena.