Nová kolekce samolepek leden 2014 právě zveřejněna

lepime-kolekce-leden-2014Zařizujete domácnost? Dětský pokoj? Či jen hledáte způsob, jak si zkrášlit svoje bydlení? Zkuste samolepky na zeď. Nyní byla zveřejněna kolekce samolepek na téma kočky, kocouři a koťata. Který vás zaujme nejvíce?

Samolepky na zeď jsou stále oblíbenějším doplňkem našich interiérů a stále více lidí si místo vymalování výstřední barvou, volí nenápadný, přesto elegantní doplněk ve formě samolepky. Samolepky se vyrábějí z nejrůznějších motivů, může jít jak o pohádkové bytosti do pokojů vašich dětí, tak i o moderní, abstraktní malby, které mohou ladit s vaší domácností.

Mezi ty největší výhody samolepek na zeď patří to, že nejde o nic závazného. Přestane vás nálepka bavit? Pak ji sundejte a vyberte si jinou. Nálepky se nemusejí používat výhradně jen na zeď, můžete je nalepit na skříně, dveře a podobně. Nálepky můžete všelijak kombinovat, stručně řečeno, fantazii zde nejsou kladeny žádné překážky.

Jak nálepku na zeď přilepit?

Dalším velkým plusem je, že na aplikaci nálepky nepotřebujete žádného odborníka, protože to zvládnete sami. Je k tomu sice zapotřebí troška zručnosti a trpělivosti, ovšem nejde o nic tak hrozného, jako je například lepení tapet a podobně. Nepotřebujete žádné lepidlo, protože nálepky jsou opatřeny samolepicí stranou.

Koťátka samolepka na zeď, zdroj: lepime.cz
Koťátka samolepka na zeď, zdroj: lepime.cz

Důležité je, abyste plochu, na kterou chcete nálepku umístit, dobře očistili, aby na ní samolepka správně držela a neodlupovala se. Může se zdát, že nálepky na zeď nic nevydrží, to ovšem není pravda, pokud se o ně budete vhodně starat a nebudete je ničit, vydrží vám roky a roky.

Kočky, kocouři a koťata

S lednem 2014 přišla i nová kolekce samolepek na zeď, tentokrát s motivem kočky. Tyto nálepky jsou vtipné a vkusné zároveň, jistě se stanou dokonalým doplňkem pro každou domácnost, prohlédněte si naše motivy a ujistěte se na vlastní oči. Tento motiv se hodí, jak do pokoje vašich dětí, tak i do obývacího pokoje, chodby a podobně.

Diskuze je uzavřena.