Léto se překlopilo do druhé poloviny a to znamená, že už nám do konce léta zbývá posledních pár týdnů. Lepime.cz zveřejnilo kolekci srpen 2011. Jaká je tentokrát?

Tentokrát se ústředním tématem motivů stala Subsaharská Afrika. Proč zrovna Afrika? Prý protože jeden známý majitele Lepime.cz nyní pobývá v Jižní Africe a pravidelně posílá překrásné fotky z jejich národních parků. Tak vznikl nápad realizovat africká zvířata. Jako zástupce si vybrali gepard, žirafa a zebra.

Tip: Pokud si objednáte samolepku z nové kolekce během srpna, uveďte do poznámky u objednávky „Nalepkynastenu.cz“ a automaticky dostanete 20% slevu! A to se vyplatí :-)

V kolekci je celkem 7 nových motivů. Však se můžete podívat sami kolekce srpen 2011 a podělit se s námi v komentářích, který motiv se vám líbí nejvíce?

O Lepime.cz

Internetový obchod Lepime.cz vznikl v roce 2010 a od té doby si rychle vytvořil svou stabilní pozici na trhu. Dnes již má v nabídce více než 120 motivů a 6000 kombinací. Přečtěte si představení obchodu na našich stránkách – nový obchod se samolepkami na zeď.

Článek vznikl v exkluzivní spolupráci s Lepime.cz

2 komentáře

  1. Ten gepard je naprosto luxusní !

    Komentář by lucinkaaa — 15.8.2011 @ 17:13

  2. Hi Kara! I met you at the Prenatal Fair at Western Fair a few weeks ago, not sure if you remember me but th1t7#82a&;s okay! I just discovered your blog and I would love to come along for the ride as well!

    Komentář by Liberty — 8.9.2016 @ 06:20

Sorry, the comment form is closed at this time.