lepime.cz

lepime.cz

Po prázdninové odmlce je tu opět nová kolekce samolepek na zeď značky Lepime.cz. Tentokrát se staly ústředním tématem motivy pro děti. Při zařizování pokoje prvňáčka, tak můžete využít nové samolepky a ještě na ně získat zajímavou slevu.

Dětské motivy

Zřejmě neexistuje rodič, který s radostí nesleduje pravidelné přírůstky svého dítka. Nová kolekce obsahuje 4 nové nalepovací metry na stěnu. Tyto veselé motivy se budou dětem líbit a rádi se budou přeměřovat. Jedná se o motivy metr kočičkametr kravičkametr pejsek a metr panda.

Další motivy z kolekce

V nové kolekci září 2013 naleznete i další hezké samolepky na stěnu. Kočka a myš je ustálená dvojice, která získala na oblibě díky populárnímu seriálu Tom a Jerry. Tato samolepka obsahuje kočku a dvě samostatné myšičky, které můžete schovat kdekoliv v pokoji. Záleží jen na vaší fantazii.

Snad každého kluka fascinuje globus, kde může poznávat jednotlivé kontinenty, státy a města. Nejeden z nás má sen poznat daleké země, jinou kulturu a zvyky. Pokud nemáte dostatek místa na globus skutečný, můžete si váš pokoj vyzdobit touto samolepkou.

Poslední samolepka v této kolekci je Mořský koník. Koníček mořský je druh mořské ryby, který se stal známý svým netypickým tvarem těla a hlavy, jež částečně připomíná hlavu koně. Pohybuje se pomocí kmitání hřbetní ploutvičky. Maximálně dosahuje 18 centimetrů v dospělosti.

lepime.cz

lepime.cz

2 komentáře

  1. i když rok staré tak podle mě super, ten koník nad postýlkou, to se mi vážně líbí!!!!!díky za tip

    Komentář by mel — 12.5.2014 @ 12:07

  2. jo fakt to vypadá super, hlavně si myslím, že zrovna u samolepek je úplně fuk, jestli je to letošní nebo loňská kolekce, spíše je důležitý, jestli se líbí nebo ne

    Komentář by bambulka — 13.5.2014 @ 12:50

Sorry, the comment form is closed at this time.