Nová kolekce samolepek září 2013

lepime.cz
lepime.cz

Po prázdninové odmlce je tu opět nová kolekce samolepek na zeď značky Lepime.cz. Tentokrát se staly ústředním tématem motivy pro děti. Při zařizování pokoje prvňáčka, tak můžete využít nové samolepky a ještě na ně získat zajímavou slevu.

Dětské motivy

Zřejmě neexistuje rodič, který s radostí nesleduje pravidelné přírůstky svého dítka. Nová kolekce obsahuje 4 nové nalepovací metry na stěnu. Tyto veselé motivy se budou dětem líbit a rádi se budou přeměřovat. Jedná se o motivy metr kočičkametr kravičkametr pejsek a metr panda.

Další motivy z kolekce

V nové kolekci září 2013 naleznete i další hezké samolepky na stěnu. Kočka a myš je ustálená dvojice, která získala na oblibě díky populárnímu seriálu Tom a Jerry. Tato samolepka obsahuje kočku a dvě samostatné myšičky, které můžete schovat kdekoliv v pokoji. Záleží jen na vaší fantazii.

Snad každého kluka fascinuje globus, kde může poznávat jednotlivé kontinenty, státy a města. Nejeden z nás má sen poznat daleké země, jinou kulturu a zvyky. Pokud nemáte dostatek místa na globus skutečný, můžete si váš pokoj vyzdobit touto samolepkou.

Poslední samolepka v této kolekci je Mořský koník. Koníček mořský je druh mořské ryby, který se stal známý svým netypickým tvarem těla a hlavy, jež částečně připomíná hlavu koně. Pohybuje se pomocí kmitání hřbetní ploutvičky. Maximálně dosahuje 18 centimetrů v dospělosti.

lepime.cz
lepime.cz

Diskuze je uzavřena.