Nový obchod se samolepkami na zeď

Na vánoční trh míří další obchod se samolepkami na zeď. Ptáte se v čem je jiný než ostatní? Dočtete se v rozhovoru s majitelem obchodu Lepime.cz + na konci odkaz na zajímavé články o samolepkách.

Připravili jsme si pár otázek pro majitele obchodu Lepime.cz Petra Parimuchu. Zajímalo nás, v čem se liší od zavedené konkurence a co nám nabídne navíc oproti ostatním obchodům se samolepkami na zeď.

Můžete se ve stručnosti představit kdo za projektem Lepime.cz stojí?

Petr: Dobrý den, za internetovým obchodem momentálně stojím především já a několik externích spolupracovníků. Ti se podílejí především na tvorbě nových motivů a psaní popisků. V tomto projektu se snažím zúročit mé 4 leté zkušenosti s internetovým obchodováním. Více se můžete dočíst u mě na blogu.

V současné době nenabízíte větší výběr motivů, což vidím jako vaši velkou nevýhodu oproti zavedené konkurenci?

Petr: Jsem si toho vědom a považuji to za naši největší slabinu. Motivů v současné době máme přes 30 (říjen 2010) a do Vánoc se chystáme nabídku minimálně zdvojnásobit. Jde to pomalu, protože naší zásadou je, že motiv musí být při zařazení do prodeje již nachystaný pro výrobu, což jak jsme zjistili, většina obchodů řeší až při koupi. To snadno poznáte, že nemají k dispozici obrázky toho, jak bude motiv na fólii rozmístěn (zákazník tedy kupuje zajíce v pytli).

Kde berete inspiraci k návrhu různých motivů?

Petr: Inspiraci hledáme všude kolem nás a za všechny mohu jmenovat motiv Rozházené kostky, který byl inspirován povlečením. Také se snažíme hledat zajímavé motivy v zahraničí, které se u nás neprodávají a přinést je na náš trh. Nicméně máme i motivy převzaté od jiných např. Mapa světa či Kopačák.

Jaké jsou vaše plány do budoucna?

Petr: Plánů máme spoustu, v současné době je naším hlavním cílem zařazení dostatečného množství motivů. Poté spustíme reklamní kampaň, která bude určená pro vánoční trh. Samolepka je přeci skvělý dárek! :-) Chystáme i slevové kupóny a soutěže, ale na to si budete muset ještě pár týdnů počkat.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně prodaných samolepek.

Petr: Také děkuji za rozhovor a všechny čtenáře zvu k nahlédnutí Lepime.cz – obchod se samolepkami na zeď. Konstruktivním připomínkám se nebráním naopak! Zároveň nabízím práci pro kreativní grafiky a grafičky, jejichž úkolem bude tvorba nových zajímavých motivů.

Na stránkách Lepime.cz naleznete i několik zajímavých článků:

Vybíráme samolepky dle barvy stěn v interiéru
Zvolit hotové samolepky nebo vyrobené na míru?
Pod pokličkou: Jak se samolepky na zeď vyrábí

(placená inzerce)

Diskuze je uzavřena.