Samolepicí tapety jsou IN

shutterstock.com
shutterstock.com

Samolepicí tapety jsou hitem současné doby. Jedná se totiž o poměrně levný a zároveň kreativní a skvěle vypadající prvek, díky kterému je možné rychle a bez větších problémů dodat každému interiéru zajímavý styl. Že je doma ještě nemáte? Možná děláte velkou chybu! Co je možné mít a jak samolepicí tapetu vybrat?

Kdekoli je to možné

Samolepicí vzorované tapety mají tu výhodu, že je možné, je umístit kamkoliv v bytě. Nad volbou místa je ovšem nutné trochu zapřemýšlet. Ještě před nákupem tapety musíte zvolit právě místo, kde jí chcete mít. Místo volte tak, aby tapeta byla vidět a současně aby nijak interiér nenarušovala.

Vzorované samolepicí tapety vypadají skvěle na větších zdech. Výborně se hodí například za čelo postele nebo například za televizi. Tapety je možné umístit ale na všechna místa, která vás napadnou. Zajímavé jsou například i tapety v kuchyni nebo v dětském pokoji. Inspirujte se v bytech od architektů, které jsou nejčastěji k vidění v televizi nebo v magazínech o bydlení. Vytvořte si tak moderní dům. Jaké vzory jsou nejžádanější?

Na samolepicích tapetách je úžasná variabilita vzorů, ze kterých je možné vybírat. Na zdi díky tomu můžete mít vše, co budete chtít. Velmi oblíbené jsou v současné době vzory s přírodními nebo zvířecími motivy. Mezi top vzory patří také africké motivy. Pokud se těchto konkrétních motivů bojíte, protože nevíte, jestli se k vám do interiéru budou hodit, nemusíte zoufat. Vybírat můžete i z celé řady abstraktních vzorů. Zajímavě vypadají i geometrické tvary.

Snadno a bez větší námahy

Vzorované samolepicí tapety mají i tu výhodu, že se dají snadno instalovat a to v několika krocích. První krok je – dobře vyčistit místo, kam tyto dekorace do bytu chcete umístit. Na zdi by neměly být žádné nečistoty. V dalším kroku odstraníte tapetu z jejího podkladu a přilepíte na zeď. Tapetu poté můžete přetřít štětcem, abyste odstranili všechny bubliny.

Vzorované samolepicí tapety jsou levnou možností, jak dodat interiéru zajímavý styl a atmosféru. Pokud je doma nemáte, rozhodně o nich začněte přemýšlet. I třeba jeden pruh tapety dokáže zázraky…

Diskuze je uzavřena.