Nový způsob aplikace tapet

Tapety na stěny existují již velmi dlouho. Jde o způsob jak poměrně jednoduše změnit kompletně ráz bytu. Nabízejí se motivy a dekorace které není možné běžným nátěrem vytvořit. Aplikace tapet na stěnu je však poměrně náročnou operací, často vyžadující provedení specializovanou firmou. Nyní však existuje mnohem jednodušší způsob aplikace tapet, který zvládne každý.

Příklad využití samolepících tapet v interiréru

Nalepení tapet na stěnu

Samolepicí tapety velmi usnadňují jejich aplikaci. Už žádná nepříjemná a špinavá práce s lepidlem. Stěny není třeba nijak zvlášť připravovat. Aplikace samolepky na stěnu spočívá pouze v odstranění krycí folie a přiložení na stěnu. Výhodou je také snadné odstranění pokud se rozhodnete vyměnit samolepku za jinou.

4 komentáře »

 1. […] se ale věnuje okrajově i ostatním samolepkám – Samolepky na auto, Samolepky na notebook, Samolepicí tapety, Foto samolepky a Dětské […]

  Pingback by Sesterské stránky: Samolepky na zeď | Zahrady a domy – informace pro vás — 14.10.2010 @ 16:16

 2. No úplně tak nesouhlasím s tím, že není stěnu nijak nutné připravovat. Je třeba odstranit prach nebo jiné neštoty a vyrovnat hrboly, jinak je to pod tapetou vidět.

  Komentář by olda — 30.4.2014 @ 11:23

 3. no já zase stěnu nijak nečistila a v pohodě mi drží, takže asi záleží na tom, jak a kde.

  Komentář by majka — 5.5.2014 @ 07:27

 4. taky hodně záleží na tom, jak jste šikovní, já to třeba zvládla nalepit úplně sama, máme tapety v dětském pokoji a drží perfektně už skoro rok

  Komentář by bety — 20.5.2014 @ 09:42

Leave a comment