Vítejte v dětském světě plném hraček

Skluzavky Herold

Vzpomínáte si vůbec ještě, jaké to bylo krásné a bezstarostné období trávit veškerý čas venku na pískovišti, stavět hrady, klouzat se, houpat se a hrát si s nejlepšími hračkami? Připomeňte tyto časy svým dětem a dopřejte jim pobyt venku na čerstvém vzduchu. Dnešní děti tráví většinu volného času u počítače nebo před obrazovkou televize, proto máte nejvyšší čas tento trend zvrátit a připomenout jim, že dětství je tam venku, ve skutečném světě plném zábavy.

Hračky Bruder

Velmi kvalitní hračky Bruder nesmí chybět v žádné výbavě malého chlapce. Ať už to bude zemědělská technika, konstrukční či silniční modely aut a lesní technika, popřípadě příslušenství k hračkám od stejnojmenného výrobce, vždy budete překvapeni vysokou kvalitou použitých materiálů a reálným zpracováním s důrazem na detail. S hračkami a modely Bruder si vyhrají děti napříč věkovými kategoriemi, přičemž výrobce nezapomíná ani na ty nejmladší. Pro ně si připravil speciální kolekci hraček, jež reaguje na potřeby rozvoje kreativity a motoriky. Velké modely aut jsou plně funkční, takže podpoří také dětskou fantazii a umožní trávit s ní čas venku i v pohodlí domova. Hračky jsou vysoce odolné a ocení je malí chlapci i slečny.

Nekonečná zábava venku

Pěstovat v dětech vztah k přírodě a okolí je nezbytné od útlého věku. Proto vznikají po celé republice dětská hřiště s funkčními prvky a zábavou napříč věkovými kategoriemi. Pro nejmenší jsou vyhrazeny bezpečné herní prvky, větší děti pak ocení třeba skluzavky Herold či domečky pro děti a houpačky. Máte-li k dispozici zahradu, neváhejte a opatřete ji dětským hřištěm, kde budou vznikat nová přátelství i zábava. Děti ocení také nestárnoucí klasiku v podobě pískoviště a další herní prvky, s nimiž jednoduše rozšíříte stávající hřiště. Všechny nabízené herní prvky jsou bezpečné, certifikované a nevyžadují speciální montáž či údržbu.