Nová kolekce samolepek listopad 2011

Obchod Lepime.cz vydal novou kolekci listopad 2011. V dnešním článku se podíváme, co je nového a samozřejmě nebude chybět i sleva pro naše čtenáře!

Nové samolepky na zeď

Kolekce listopad 2011 vám přináší 6 nových samolepek na zeď. Nejvíce jich je zaměřeno na téma příroda. Na podzim se totiž příroda krásně zbarvuje, a tak je jasné odkud designéři tentokrát čerpali inspiraci.

V nové kolekci jsou malé decentní motivy, které se hodí jako nenápadné dekorace, ale i jeden obrovský, který může být velký až cca 2x3m! Je to motiv Japonské javory. Pro nadšené hráče je v kolekci i motiv kostky. Kostky se hodí jak pro děti, kteří si tento motiv spojí z jejich oblíbeným Člověče, nezlob se! Starší budou spíše za tímto motivem vidět některou z hazardních her.

Znáte hru Space Invaders?

Pokud jste z mladších ročníků, tak jen pro připomenutí, jedná se o jednu z prvních her, která byla vytvořena pro herní automaty v roce 1978. Od té doby se v obdobné podobě objevila na všech platformách od PC po iPhone. Uchvátí space invaders i vás?

Sleva pro naše čtenáře

Napište u objednávky do poznámky „Sleva 20% nalepkynastenu.cz“ a bude vám z hodnoty samolepek odečteno 20%. Pozor platí jen na novou kolekci do konce měsíce listopad 2011!

A jako obvykle, budeme rádi, pokud nám v komentářích sdělíte, který motiv se líbí vám nejvíce?