Vylepšete si svůj vůz samolepkou

Samolepky na auto nejsou žádnou novinkou. Již řadu let si motoristé zkrášlují své plechové miláčky za pomoci samolepek. Jejich nabídka je velmi rozmanitá a možnosti použití neomezené.

Oblíbené druhy samolepek na auta

Mladší generace si nálepky na automobily velmi oblíbila. Tuningové vozy si bez nich prakticky nedokážeme představit. Nejoblíbenější motivy jsou v současnosti veškeré abstraktní tvary. Takzvané tribal motivy si vybírá nejvíce kupujících. Následují motivy plamenů a také symboly čínských a japonských písmen, které najdete na automobilech velmi často.

Celoplošné samolepky na auta

Celoplošné samolepky na automobilech jsou velmi častým doplňkem služebních vozů. Málokdo by si koupil ojetý služební vůz pomalovaný logem firmy. Celoplošné samolepky řeší tento problém elegantně. Před prodejem automobilu se samolepka snadno odstraní a zůstane původní neporušený lak.

7 komentářů »

 1. […] server se ale věnuje okrajově i ostatním samolepkám – Samolepky na auto, Samolepky na notebook, Samolepicí tapety, Foto samolepky a Dětské […]

  Pingback by Sesterské stránky: Samolepky na zeď | Zahrady a domy – informace pro vás — 14.10.2010 @ 16:15

 2. Jaké máte se samolepkami na auto zkušenosti? Uvařuju o nich, ale bojím se, že zničí lak! Poradíte?

  Komentář by lukyn — 25.4.2014 @ 08:46

 3. ahoj, já samolepky na autě mám a nemůžu si stěžovat. Je ale nutný vybírat kvalitně. Ty za pár kaček od vietnamců rozhodně nic nevydrží…takže na to bacha.

  Komentář by lenka — 28.4.2014 @ 11:38

 4. ahoj, já samolepky na autě mám a nemůžu si stěžovat. Je ale nutný vybírat kvalitně. Ty za pár kaček od vietnamců rozhodně nic nevydrží…takže na to bacha.

  Komentář by láda — 28.4.2014 @ 11:38

 5. taky je mám a nic špatného se mi nestalo, je fakt, že ale kvalita musí být na prvním míště. Levný šmejdy rozhodně nekupovat!

  Komentář by tomek — 1.5.2014 @ 08:18

 6. mám spíš opačný problém, koupil jsem auto se samolepkou a nevím, jak jí šetrně odstranit, nevíte někdo, jak na to? Díky za rady

  Komentář by alibaba — 14.5.2014 @ 13:45

 7. alibabo, normálně ji opatrně odloupni – at se nepoškodí lak a potom zbytky samolepky odstraň, dobře pomáhá například jar na nádobí odstraní mastnostu nebo použij leštěnku, neměl by to být žádný problém

  Komentář by markus — 21.5.2014 @ 08:15

Leave a comment