Ubytování Česká Kanada

Obraz z vlastních fotografií – mějte své vzpomínky na očích

Z dovolených, výletů a výprav do přírody máme často spousty krásných a zajímavých fotek. Jak je ale vkusně využít, aby neskončily v propadlišti počítačových složek? Co třeba na fototapetu? Získáte tak originální doplněk obydlí, který nikdo nemá, a dodáte interiéru moderní šmrnc a nový život. Pěkná fototapeta z vlastní fotografie navíc spolehlivě podnítí konverzaci s jakoukoliv návštěvou. A my vám poradíme, jak takovou fototapetu objednat, v jakém rozlišení, jak pracovat s vhodným motivem a ještě mnohem více.

Objednávka raz dva

Objednat fototapetu dle vlastních požadavků je v dnešní době velice snadné. Vyhledejte společnost specializovanou na tisk fotografií a polepů a pošlete s poptávkou i konkrétní fotografii, která má sloužit jako předloha fototapety. Zkušený pracovník vám poradí s tím, jakou maximální velikost by měla mít posléze reálná tapeta při vámi zaslaném rozlišení fotografie. Samozřejmě platí, že čím vyšší rozlišení, tím větší tapetu je možné vytisknout, aniž by se to negativně projevilo na kvalitě a hlavně ostrosti motivu na fototapetě.

Vkusné a nadčasové motivy

Aby vás fototapeta hned neomrzela, nevybírejte příliš křiklavé obrázky hýřící barvami a množstvím detailů. Výborně vypadají černobílé fotografie či minimalistická znázornění přírody z dálky, třeba západ slunce, panorama hor nebo výhled na vrcholky jehličnanů. Vyvarovávejte se prvoplánových kýčů v podobě štěňátek, berušek, motýlů a detailů květin. Je velmi komplikované takový design zkombinovat se zbytkem dekorací v bytě.

Kde se inspirovat?

A kde pořídit tu vyvolenou dokonalou fotografii, která bude zdobit roky třeba interiér vašeho obýváku? Za krásami přírody nemusíte daleko! Zkuste navštívit třeba Českou Kanadu, kde se příroda fotí jedna radost, nebo se zaměřte na malebné scenérie okolních vesniček. Ubytování Česká Kanada nabízí špičkové, tak proč nespojit příjemné s užitečným a nevydat se za rekreací i fotografickým úlovkem naráz? Zkuste třeba chaty Česká Kanada s nezapomenutelnou atmosférou.