Nová kolekce samolepek září 2012

Po prázdninové odmlce opět přinášíme přehled nových samolepek na zeď na internetovém obchodu Lepime.cz Pokud vás zajímají novinky, čtěte dále.

Jak jsme již psali výše, nová kolekce přichází po 2 měsíční pauze. Nicméně s blížící se vánoční sezónou nám majitel slíbil, že do konce roku bude nová kolekce každý měsíc! Pokud nás budete sledovat pravidelně, nepřijdete o žádnou novinku! Nyní již k samotné kolekci pro měsíc září 2012.

Kolekce září 2012 ve znamení abstrakce

Abstraktní motivy patří hned po přírodních motivech k nejoblíbenějším. Je to dáno především jejich univerzálností a jistou nadčasovostí. Abstraktní tvorba již od pradávna přitahovala pozornost, protože vyjadřovala něco neurčitého. K jejich pochopení je tak občas nutná jistá dávka fantazie.

Které motivy zvítězily u nás v redakci?

Bez dlouhých debat jsme se shodli na tom, že polibek s temně rudými rty je dokonalý. Obzvlášť největší velikost působí velmi výrazně a upoutá pozornost každého. Kam bychom polibek doporučili? Určitě zejména do ložnice nebo pokoje teenagerů.

Druhé místo bylo již složitější zvolit, ale nakonec jsme se shodli, že variabilní motivy budou zřejmě z této kolekce nejoblíbenější mezi zákazníky. Možnost vytvořit si vlastní motiv na míru je největší výhoda, kterou tyto dekorace nabízí. Podívejte se tak na Barevné bublinky nebo Srdíčkový set.

Celou kolekci naleznete na http://lepime.cz/kolekce/kolekce-zari-2012