Představujeme nalepshop.cz

V dnešním článku vám představíme prodejce samolepek na zeď nalepshop.cz. Podívejte se na jejich nejoblíbenější motivy, třeba právě takový hledáte.

Nalepshop.cz prodává nejen samolepky na zeď

Při otevření stránek vás jako první zaujme, že neprodávají pouze samolepky na zeď. Můžete si koupit i hrnky a trička s potiskem. Příjemně nás překvapilo, že před Vánocemi měli akci, že jste k nákupu samolepky na zeď dostali i hrníček se stejným potiskem. Nedávno dokonce nabízeli na slevovém serveru HyperSleva.cz poukazy se slevou až 50%! Dle slov majitele se chystají v brzké době i další zajímavé nabídky a nejdříve se objevují na jejich Facebook stránce, proto se ji vyplatí sledovat.

Obchod Nalepshop v 5 bodech

  • Prodává nejen samolepky na zeď, ale i hrníčky a trička
  • Dostupné do druhého dne od objednání v jakékoli barevnosti
  • Zdarma vizualizace motivu na vaší fotografii od grafiků Nalepshop
  • Osobní odběr v Brně jinak poštovné nad 1500Kč zdarma
  • Každý měsíc nové motivy!

3 nejoblíbenější motivy z edice Nalepshop

Marilyn Monroe

Tato populární americká filmová herečka, známá jako sexuální symbol 50. let 20. století, tragicky zahynula ve svých 36 letech. Její sláva je ale věčná a nyní ji můžete mít i u vás doma na stěně jako samolepku.

Detail samolepky Marilyn Monroe

Grassland

Vícebarevná samolepka na zeď, která vyniká především svou variabilitou – můžete si ji rozmístit přesně dle vaší potřeby!

Detail samolepky Grassland

3D ornament

Zajímavý abstraktní motiv, který vytváří 3D pohled. Navíc ho můžete mít úplně zdarma – stačí když budete 300tý fanoušek stránek Nalepshop na Facebooku!

Detail samolepky 3D ornament

Magic rings

Motiv Magic Rings je opět abstraktní – celkově podobné motivy patří k nejoblíbenějším, protože je lze nalepit kamkoliv od obývacího pokoje, jídelny nebo i na záchod.

Detail samolepky Magic rings