Společnost Primalex představila novou službu pomocí které můžete libovolně měnit barvy na stěnách vybraných místností. V přípravě je i verze, která umožňuje nahrát vlastní fotografii a poté měnit barvy. Tato aplikace v České republice nemá obdoby, chcete ji vyzkoušet?

Interaktivní designér

Jako první otázka, která každého napadne je jestli je to k něčemu dobré? Pakliže máte dobrou představivost je tato aplikace pro vás zbytečná. Nicméně pokud patříte do stejné skupiny jako já, která si ráda zkouší věci nanečisto, určitě vám aplikace ColorDesigner udělá radost. Hlavní výhodou je, že aplikace je intuitivní a její používání zvládne i méně pokročilý uživatel. Nemusíte nic instalovat, vše se spouští přímo v prohlížeči pomocí technologie Flash.

K dispozici je celá paleta barev od společnosti Primalex

Primalex je u nás největší výrobce barev a také si na jejich prodejnách můžete nechat namíchat barvu na míru dle vzorníku. Ostatně z toho důvodu vznikla i jejich aplikace, aby prodávala jejich produkty. Nicméně do programu si můžete vložit i vlastní barvu a nechat si ji namíchat nebo koupit jinde. Program můžete vyzkoušet na adrese http://www.colordesigner.cz/

A jak uplatnit tento produkt se samolepkami? Samolepky na zeď si můžete barevně sladit s vaší budoucí barvou místnosti. Bohužel dosud neexistuje služba, která by spojila obě tyto služby dohromady.

3 komentáře

 1. Zatim je to na nic kdyz si tam nemuzu nahrat vlastni fotku, meli to zverejnit az plne funkcni ted toho polovina nefunguje a srpen je daleko

  Komentář by Veronica — 8.6.2010 @ 20:33

 2. Ta aplikace je strasna

  Komentář by Primalex — 9.8.2010 @ 15:52

 3. Dobrý den,

  prosím o informaci, zda si u vás můžu objednat na zakázku 3ks nálepek. ( foto v příloze).

  jednalo by se o první 3 postavy, výška postavy cca 100cm, černá barva plus sytě červená.

  Prosím o cenu a termín dodání

  děkuji za odpověď

  Solczyková Renata
  603 470 619

  Komentář by renata Solczykova — 2.8.2013 @ 13:09

Sorry, the comment form is closed at this time.