Nová kolekce samolepek prosinec 2012

slideshow-031212Pár dní před Vánoci byla zveřejněna nová kolekce samolepek na zeď i internetovém obchodě lepime.cz Jaké nové motivy vám přináší? Podíváme se na to v dnešním článku.

Dle majitele obchodu tato kolekce byla připravena především dle tipů od zákazníků. „Každou chvíli nám píše někdo, že by si představoval takový a takový motiv, zda jej náhodou nepřipravujeme. Bohužel všem není možné vyjít vstříc s často dost odlišnými požadavky. Vybrali jsme proto ty, které se opakují a zařadili je to standardní nabídky“ říká Petr Parimucha, majitel obchodu.

Hudební motivy

Samolepky na zeď s tématikou hudby jsou oblíbené. Vždyť kdo z nás nemá rád dobrou hudbu nebo dokonce někdy nehrál na nějaký hudební nástroj? Takovým se jistě bude líbit nový motiv nálepky s tématem saxofon.

saxofon

Zvířátka malujeme od dětství

Vzpomenete si ještě na svá dětská léta nebo máte v rodině malého prcka? Mezi jeho nejčastější kresby patří lidé nebo zvířata. Právě kladný vztah ke zvířatům je dobré budovat již od mládí. Samolepka border kolie je hezká dekorace nejen dětských pokojů.

border-kolie

Květina, která poroste kdekoliv

Jistě doma máte místa, kde se nehodí klasická květina. Nejčastějším důvodem je nedostatek prostoru nebo světla. Tento problém vyřeší samolepka na zeď! Vyberte si krásnou dekoraci stromku v květináči. Není vůbec náročná na rozdíl od těch živých.

strom

Celou kolekci naleznete na kolekce prosinec 2012

Diskuze je uzavřena.